Lajçak shkon tek Osmani
Lajme
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Presidentja Vjosa Osmani ka nisur takimin me përfaqësuesin special të BE-së, Mirosllav Lajçak.

Emisari i BE-së do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti.

https://kosovapress.com/admin/lajcak-vjen-sot-ne-kosove/

Lajçak vjen në Kosovë pas situatës së krijuar në veri. Ai do të udhëtojë edhe në Serbi.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024