Konkurs: Social Media Manager
Publikime
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Agjencia e lajmeve KosovaPress për nevoja të saj shpall konkurs për:

Social Media Manager (1 pozitë)

Përgjegjësitë:

- Menaxhimi i rrjeteve sociale.

- Krijimi i përmbajtjes së rrjeteve sociale.

- Koordinimi i pjesës tjetër të stafit të angazhuar për rrjete sociale.

- Editimi, krijimi i fotove dhe videove.

- Përcjellja dhe publikimi i punës në rrjete sociale.

Kualifikimet:

Lexo po ashtu
KONKURS
- Njohuri të mira rreth përdorimit të rrjeteve sociale

- Aftësi në editim, foto dhe video

- Aftësi për të punuar në grup dhe të jetë kreativ

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë CV-në në e-mail adresën [email protected].

Konkursi mbetët i hapur deri më datën 15 korrik 2023.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024