Krasniqi në BIK: Urojmë besimtarët dhe miqtë tanë që po mbahen në Hagë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës , Memli Krasniqi, ka uruar të gjithë qytetarët për Festën e Kurban Bajramit.

Krasniqi nga Bashkësia Islame tha se në këtë kohë të vështirë që po kalon vendi të gjithë duhet të marrin shembuj nga kjo festë që të bashkohen me njëri-tjetrin, në mënyrë që të punohet më shumë për të mirën e vendit.

Mes tjerash, Krasniqi ka uruar edhe ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UCK), Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin e Rexhep Selimin, të cilët ndodhen në Hagë. 

Lajmi i plotë në sistemin me parapagim...

Kreu i PDK-së, Krasniqi, uron që të njëjtit të lirohen sa më shpejtë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024