Tottenhami bën zyrtare portierin e ri
Sport
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Përmes një komunikate në faqen e klubit, Tottenhami e ka bërë zyrtare transferimin më të ri, portierin Guglielmo Vicario.

Vicario lë skuadrën e Empolit për Tottenhamin, ndërsa me këtë të fundit ka nënshkruar kontratë pesë vjeç, që do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2028, raporton KosovaPress.

Po ashtu, Tottenhami e ka zbuluar se Vicario do ta mbajë numrin 13 në fanellën e tij.

Si e vlerësoni punën e Arbërie Nagavci në krye të Ministrisë së Arsimit?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
9
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024