Produktet “BELUX Paper Cups” shumë shpejt edhe në tregun e kontinentit amerikan
Marketing
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Produktet “BELUX Paper Cups” shumë shpejt edhe në tregun e kontinentit amerikan.

“ERC Trade” & “Belux Paper Cups” po merr pjesë në panairin e mirënjohur ndërkombëtar në Nju Jork të ShBA-ve “Summer Fancy Food Show 2023, nga data 25-27 qershor, me produktet tashmë të njohura dhe kualitative në tregun e Kosovës dhe jashtë saj, gotat e letrës – “Belux Paper Cups”.

Falënderojmë Agjencinë për Investime dhe Përkrahjen e Ndërmarrjeve në Kosovë (KIESA) për mbështetjen në realizimin e pjesëmarrjes, promovimit dhe ekspozimit të produkteve “Belux Paper Cups” në këtë panair.

Mbështetja institucionale për investimet, prodhimin dhe eksportin e produkteve dhe shërbimeve vendore në tregjet e jashtme është rruga e duhur dhe e nevojshme për të siguruar suksesin e përbashkët si dhe zhvillimin e qëndrueshëm ekonomik të Kosovës.

#ERCTrade #BeluxPaperCups #NewYork2023


Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024