Argëtim dhe shumë emocione në Prishtina Mall në ditën e Kurban Bajramit
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 2 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Festimi i Kurban Bajramit në Prishtina Mall do të sjellë një festë të ngrohtë dhe të këndshme për të gjithë vizitorët. Qendra tregtare do të jetë e hapur në ditën e Kurban Bajramit më 28 qershor, nga ora 15:00, dhe ju pret me një program të pasur dhe argëtues.

Me një gamë të gjerë aktivitetesh dhe oferta argëtimi për të gjitha moshat, Prishtina Mall synon të sigurojë një festë të paharrueshme për të gjithë vizitorët.

Gjatë kësaj dite, HyperActive, qendra e gjallë argëtuese e Prishtina Mall, do të gumëzhinë nga emocionet dhe të qeshurat. Përgatituni për një festë të Bajramit si asnjë tjetër, pasi ka shumë oferta argëtimi për të gjitha moshat. Angazhohuni në udhëtime emocionuese, sfidoni miqtë tuaj në gara miqësore dhe eksploroni një gamë të gjerë lojërash interaktive.

Në HyperActive, argëtimi nuk njeh kufi! Ngjalleni fëmijën tuaj të brendshëm, krijoni kujtime të dashura dhe kënaquni me gëzimin e bashkimit këtë Kurban Bajram.

Embed: https://www.instagram.com/p/Ct9U_R6sFs2/

Në këtë festë të veçantë, vizitorët e Prishtina Mall do të kenë mundësinë të shijojnë një përvojë kinematografike të jashtëzakonshme në kinemanë Cinestar. Me një listë të pasur filmash, që përfshinë nga aksionet deri te emocionet familjare, adhuruesit e filmit do të jenë të kënaqur me zgjedhjen e tyre të preferuar.

Ndërsa kënaqeni duke festuar, mos harroni të ndaleni që të freskoheni dhe ëmbëlsoheni në këndin e ushqimit në Prishtina Mall. . Kjo strehë e kuzhinës krenohet me një përzgjedhje të larmishme të kuzhinave të shijshme nga i gjithë vendi.

Bajrami do të jetë më i ëmbël në këndin tonë të ushqimit!

Ejani dhe bashkohuni me ne në Prishtina Mall më 28 Qershor për të festuar Kurban Bajramin në mënyrë madhështore.

Duke ju uruar një festë të bekuar të Kurban Bajramit të mbushur me dashuri, lumturi dhe momente të bukura – ju mirëpresim ju dhe të dashurit tuaj në Prishtina Mall për një përvojë të paharrueshme të Bajramit!

Hajde me bo Bajram në Prishtina Mall!

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,221
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024