Zbritje deri në 50% në Prishtina Mall – bashkohuni në Javën Festive për kënaqësi dhe blerje
Marketing
Lexohet për: 3 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Bëhuni gati të kënaqeni në një javë plot festa, argëtim dhe zbritje të jashtëzakonshme me Javën Festive në Prishtina Mall.

Nga data 23 deri më 30 qershor, Prishtina Mall do të jetë e mbushur me aktivitete dhe oferta ekskluzive, duke e bërë atë destinacionin perfekt për një eksperiencë të paharrueshme blerjeje.

Me zbritje deri në 50% në artikuj të shumtë, nuk do të dëshironi të humbisni këtë mundësi të jashtëzakonshme.

Pavarësisht nëse jeni adhurues i dyqaneve, entuziast i bukurisë ose adhurues i filmave, Prishtina Mall ka diçka të veçantë për ju!

Sillni të vegjlit tuaj dhe lërini imagjinatën e tyre të ndizet me aktivitetet emocionuese të rreshtuara gjatë javës festive. Prishtina Mall është e përkushtuar për të krijuar një mjedis të gëzuar për fëmijët, duke ofruar një sërë përvojash tërheqëse.

Fëmijët do të kenë mundësi të shohin botën magjepsëse të teatrit të kukullave, ku historitë magjepsëse marrin jetë para syve të tyre. Dhe mos harroni pikturën e lezetshme të fytyrës që do t'i kthejë fytyrat e tyre të vogla në vepra arti!

Më 24 dhe 25 qershor, Prishtina Mall prezanton një fundjavë të veçantë Bukurie “Beauty Weekend” që do t'ju përkëdhelë si kurrë më parë.

Trajtojeni veten me një ditë kënaqësie dhe relaksi ndërsa eksploroni një sërë ofertash bukurie të përshtatura vetëm për ju.

Zbuloni tendencat më të fundit, provoni produkte të reja dhe merrni këshilla të ekspertëve nga profesionistë të njohur bukurie.

Për kërkuesit e emocioneve dhe adhuruesit e filmave, Prishtina Mall ka bashkëpunuar me CineStar për t'ju sjellë filmat më të fundit të suksesshëm në ekranin e madh.

Zhytuni në histori magjepsëse, përjetoni veprime që të rrahin zemrën dhe shijoni një nxitim adrenaline si kurrë më parë. Si pjesë e javës festive, CineStar ofron oferta ekskluzive, duke siguruar një eksperiencë të paharrueshme kinematografike.

Merrni kokoshkat tuaja, rrini duar dhe lëreni magjinë e kinemasë t'ju transportojë në botë të reja.

Pika kryesore e javës festive në Prishtina Mall janë zbritjet e pabesueshme deri në 50% në një gamë të gjerë artikujsh.

Përfitoni nga kjo ofertë me kohë të kufizuar për të kapur produktet tuaja të preferuara me çmime të pakrahasueshme. Me një përzgjedhje të larmishme të dyqaneve që plotësojnë të gjitha nevojat tuaja, Prishtina Mall siguron që ju të gjeni diçka të veçantë për të gjithë.

Ejani dhe zbuloni magjinë e Javës Festive të Prishtina Mall – ku emocionet dhe argëtimi përplasen për të krijuar kujtime që do të zgjasin një jetë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024