Një person gjendet i vdekur në lokalin e tij
Siguri
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është gjetur i vdekur dje, në lokalin e tij, në Dragash.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-vushtrri-2/

“Një mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në lokalin e tij. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.”, është bërë e ditur në raportin policor./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-partesh/
25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
460
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024