Beauty Weekend në Prishtina Mall për të gjithë të pasionuarit pas bukurisë
Marketing
Lexohet për: 3 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Përgatituni për të nisur një udhëtim magjepsës në botën e bukurisë, ku do të keni mundësinë të eksploroni një gamë të gjerë produktesh të jashtëzakonshme nga markat kryesore të industrisë.

Me promovime joshëse dhe një formacion mbresëlënës të ekspertëve të njohur të bukurisë, kjo fundjavë premton të jetë një eksperiencë e paharrueshme për të gjithë të apasionuarit pas bukurisë.

Për dy ditë me radhë, ju do të mahniteni nga ofertat e markave të jashtëzakonshme si Orhan Salkin, Rosa Canina, Ceaser Ink, Loccitane, Green Med, Yves Rocher, Cosmetics, Anastasia Beverly Hills, Duo Cosmetics, Inglot, Alix Avien, Loris Parfume, Mia Cosmetics, Fabu Spot, Kfarma dhe IBC.

Çdo markë sjell dhuntinë dhe ekspertizën e saj unike, duke ju lejuar të krijoni  një rutinë të personalizuar bukurie që i përshtatet stilit dhe preferencave tuaja individuale.

Zhytuni në botën e kozmetikës, kujdesit për lëkurën, kujdesit për flokët dhe aromave, ndërsa eksploroni gamën e gjerë të produkteve të shfaqura nga këto marka lider në industri.

Nga rutinat luksoze të kujdesit të lëkurës deri te gjërat thelbësore të grimit magjepsës, do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për të përmirësuar bukurinë tuaj natyrore dhe për t'u kënaqur me ritualet e kujdesit për veten që do t'ju lënë të ndiheni të përkëdhelur dhe të përtërirë.

Për më tepër, kënaquni me shijet tuaja me opsionet e shijshme të ushqimit të disponueshme gjatë gjithë ngjarjes. Shijoni ushqime të këndshme dhe pije freskuese ndërsa bëni një pushim nga zbavitja juaj e blerjeve dhe rimbusheni për zbulimin tjetër emocionues.

Ndërsa, endeni nga një markë në tjetrën, mos e humbisni mundësinë për t'u angazhuar me ekspertë dhe profesionistë nga industria e bukurisë.

Mësoni këshilla dhe truket e vlefshme, kërkoni rekomandime të personalizuara dhe fitoni njohuri mbi tendencat më të fundit të bukurisë që do t'ju ndihmojnë të ngrini stilin tuaj në nivele krejtësisht të reja.

Pavarësisht nëse jeni një entuziast me përvojë i bukurisë ose sapo filloni udhëtimin tuaj, Beauty Weekend në Prishtina Mall ofron një platformë unike për të zgjeruar njohuritë tuaja dhe për të përqafuar fuqinë transformuese të bukurisë.

Bashkohuni me ne në Prishtina Mall më 24 dhe 25 qershor për një fundjavë që feston artin e bukurisë.

Zhytuni në magjinë e kozmetikës, kujdesit të lëkurës, kujdesit të flokëve dhe aromave dhe zhbllokoni një botë me mundësi të pafundme. Mos e humbisni këtë mundësi të jashtëzakonshme për t'u lidhur me markat më të mira të bukurisë, për të përjetuar performanca të jashtëzakonshme dhe për të përqafuar joshjen e Fundjavës së Bukurisë.

Shënoni kalendarët tuaj, mblidhni miqtë tuaj dhe përgatituni të magjepseni. Mezi presim t'ju mirëpresim në një fundjavë ku bukuria zë qendër të vëmendjes!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024