Një 56-vjeçare nxirret pa jetë nga Liqeni Akumulues në Mitrovicë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Një grua e moshës 56-vjeçare është gjetur e pajetë mëngjesin e sotëm (e enjte) në liqenin akumulues në Mitrovicë.

Zëdhënësi i Policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti, deklaroi për KosovaPress se informatën e kanë pranuar rreth orës 7:30.

“Sot rreth orës 07:30 policia ka pranuar informatën, se në zonën e Liqenit Akumulues të lumit Ibër është gjetur trupi i pa jetë i viktimës femër rreth 56-vjeçare”, tha ai.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti është cilësuar si “vdekje e dyshimtë”.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024