Papa Françesku kthehet për të kremtuar Engjëllin pas operacionit
Bota
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Papa Françesku ka përshëndetur sot të pranishmit nga dritarja e studios së tij me pamje nga Sheshi i Shën Pjetrit, në Vatikan, derisa ka mbërri për të kremtuar lutjen e Engjëllit.

Papa është kthye për të recituar takimin e mesditës së së dielës me besimtarët pas shërimit nga operacioni abdominal i kryer në spitalin Policlinico Gemelli, më 7 qershor./AA/

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024