Lajm i mirë për Kosovën, lëndohet mbrojtësi rumun
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Momentalisht po zhvillohet pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës dhe Rumanisë.

Rezultati vazhdon të jetë i barabartë 0:0, por Kosova ka marrë një lajm të mirë, pasi që Rumanisë i është lënduar mbrojtësi Mario Camora, raporton KosovaPress.

Camora u ankua për dhimbje dhe kërkoi zëvendësimin në minutën e 23’, ndërsa vendin e tij e morri Deian Sorescu.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024