Loja e bukur erdhi, mijëra shpërblime nga PATOS!
Marketing
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Patos ka nisur lojën me mijëra shpërblime. Duke mbushur albumin me fotografitë e qyteteve dhe lokacioneve më të bukura të vendit tonë, ju bëheni pjesë e e lojës shpërblyese, PATOS KOSOVA!

Shpërblimet, të cilat janë me mijëra, sikurse, telefona, tabletë, smart watch-a, monopoly Kosova, bicikleta, trotinetë elektrikë, fanela të Kosovës si dhe fara “Kara Sevda”, më poshtë i gjeni me sasi të specifikuara.

55.555x Fara Kara Sevda

999x Fanela të Kosovës

222x Smart Watch

111x MONOPOLY KOSOVA

99x Tableta

55x Telefona Samsung A03

44x Biçikleta dhe

19x Trotinetë elektrikë

Nëse kuponin që e gjeni në qesen e PATOS ka QR Code, atëherë ju duhet ta skanonin atë nëpërmjet aplikacionit, për të pasur mundësi të fitoni nga dhjetra-mijëra shpërblimet!

PA TO S’BON! ?

#patos #patosbon #lojashperblyese #patoskosova

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024