Messi shënon në ndeshjen e shtatë radhazi me Argjentinën (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Momentalisht po zhvillohet ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Australisë, ku pjesën e parë argjentinasit e kanë mbyllur në epërsi minimale.

Argjentina po avancon 1:0 në stadiumin “Workers” të Beijingut në miqësoren kundër Australisë, ku golin e vetëm deri tani e ka shënuar superylli Lionel Messi, raporton KosovaPress.

Për Messin, kjo ishte ndeshja e shtatë me radhë që ai gjeni golin me fanellën e Argjentinës. Në moshën 35 vjeçare dhe ai po kalon në momentet më të mira me kombëtaren e tij.

Golin e gjeni më poshtë.

Sara ? on Twitter: "LEO MESSI. WHAT A GOAL! INSIDE TWO MINUTES ??? https://t.co/etyJibEwCc" / Twitter

A duhet të testohen mësimdhënësit?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
261
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024