Pejë, gjendet i vdekur një burrë që ishte raportuar i zhdukur
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Policia informoi sot se një burrë që është raportuar i zhdukur, u gjet i vdekur në Pejë.

Vdekjen e viktimës e konstatoi ekipi mjekësor.

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-vushtrri-2/

Nga familjarët e tij është gjetur viktima mashkull  kosovar i cili ka qenë i raportuar si person i zhdukur. Mjeku kujdestar ka konstatuar viktima është pa shenja jete. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.”, bëri të ditur Policia./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-partesh/
https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-viti/
Si e vlerësoni punën e Arbërie Nagavci në krye të Ministrisë së Arsimit?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
11
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024