Ngjarjet e datës 11 qershor
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Lëvizja Vetëvendosje mban mbledhjen LI të Këshillit të Përgjithshëm. (Salla e ish-ASK, te Pallati i Rinisë, ora 11:00)

Dita e çlirimit të Prishtinës do të festohet nga personat me aftësi të kufizuara me garën e boqës (sport paraolimpik) në mes tri ekipeve. (Salla “1 tetori”, ora 11:00)

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
317
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024