Hotel Regina me ofertë fantastike
Turizem
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Vlora konsiderohet si një nga qytetet më të bukura të Shqipërisë dhe bregdeti i saj, jo vetëm se është destinacioni turistik i rëndësishëm për verën, por ky vend njihet edhe për plazhet më spektakolare dhe me detin blu, ku bashkohet Adriatiku me Jonin.

Për të kaluar një pushim pa u shqetësuar për asgjë, ju duhet të rezervoni qëndrimin tuaj në Hotel Regina. Pasi, siç thuhet, një pushim është të kesh asgjë për të bërë dhe të kesh gjithë ditën për ta bërë atë.

Me 45 euro natën, ju do të keni mëngjesin, darkën, pishinën, plazhin dhe late check out. Kjo ofertë është e vlefshme deri në 15 qershor.

Fëmijët më të vegjël se 4-vjeç e kanë falas, ndërsa deri në moshën 12-vjeç me gjysmë çmimi.

Reverzoni tani!

Mob: +355 69 20 65 399

Mail: [email protected]

Web: www.reginagroup.al

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024