Kosova U21, Tovërlani publikon listën e lojtarëve të ftuar
Sport
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Trajneri i Kombëtares së Kosovës i grupmoshave U21, Afrim Tovërlani ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Estonisë.

Kosova U21 luan më 20 qershor në “Fadil Vokrri” kundër Estonisë, ndeshja kjo e parë kualifikuese për Kampionatin Evropian Euro 2025, raporton KosovaPress.

“Dardanët” e rinj i fillojnë nesër përgatitjet e para për këtë ndeshje, ndërsa stërvitja e parë zhvillohet nesër me fillim nga ora 17:00 në Kampin Nacional në Hajvali.

Ndërkaq, më poshtë e gjeni listën e lojtarëve të ftuar nga Tovërlani.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,516
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024