Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi, arrestohet një burrë në kryeqytet
Lajme
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Një burrë është arrestuar dje në Prishtinë për veprën penale “Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi”.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti dyshohet se  përmes rrjeteve sociale e ka nxitur viktimën shtetase e huaj që t’i dërgojë fotografi dhe video me përmbajtje seksuale.”, ka informuar Policia.

https://kosovapress.com/admin/arrestohet-nje-person-per-keqperdorim-te-femijeve-ne-pornografi/

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/ngacmohet-seksualisht-e-mitura-arrestohet-nje-person/
Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,515
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024