Ky është largimi i parë nga Ballkani
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Përmes një komunikate në faqen zyrtare, Ballkani ka bërë të ditur se mbrojtësi Rustem Hoxha nuk do të jetë pjesë e skuadrës nga sezoni i ardhshëm.

Me përfundimin e kontratës së Hoxhës te Ballkani, të dy palët kanë vendosur që mos ta vazhdojnë më bashkëpunimin, raporton KosovaPress.

Hoxha ishte pjesë e Ballkanit që nga vera e vitit 2021, kur iu bashkua kampionit kosovar nga skuadra shqiptare, KF Teuta.

Hoxha largohet nga Ballkani si kampion.

“Klubi e falënderon Rustem Hoxhen për kontributin e dhënë për fanellën tonë dhe i uron suksese të mëtejshme”, shkruante në njoftimin e Hoxhës.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024