Raportimi i drejtorit të Policisë në Komisionin për Siguri
Video
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1BFUugmUwHqCp6YtvmUb3vB40UVYeBOYO5U1TctfvRNN3e09VcCO66JWw&v=lc8vHwnegYI&feature=youtu.be
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024