Vdekje e dyshimtë në Partesh
Lajme
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është gjetur pa shenja jete dje në Partesh.

Trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur  pa shenja jete në shtëpinë e tij. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.”, ka informuar Policia.

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-viti/

Rasti është cilësuar si “Vdekje e dyshimtë”./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-mitrovice/
https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-gjilan/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024