Shënon Fernandes, barazohet rezultati në finalen e FA Cup (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Wembley”, ku po luhet finalja e FA Cup mes Manchester Cityt dhe Manchester United.

Manchester United ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 nda Manchester Cityt, përmes golit të shënuar nga Bruno Fernandes, raporton KosovaPress.

Pas një loje me dorë të Jack Grealisht brenda 16-metërshit të Cityt, gjyqtari akordoi penallti në favor të United, të cilën me sukses e konkretizoi Fernandes në minutën e 32’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on Twitter: "Manchester City 1-1 Manchester United | Bruno Fernandes https://t.co/fHy8a6uTPo" / Twitter

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,532
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024