PSG afër marrëveshjes me yllin e Realit
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Paris Saint-Germain është shumë afër për ta përmbyllur marrëveshjen verbale me Marco Asension si lojtar të lirë.

Marrëveshja për kushtet personale është shumë afër për tu arritur, pasi që PSG bëri një ofertë më të mirë se Aston Villa, raporton KosovaPress.

Asensio dëshiron t’i thotë lamtumirë tifozëve të Realit në mënyrën më të mirë, para se të largohet nga klubi në javën e ardhshme.

Ende nuk është nënshkruar asgjë por marrëveshja është shumë afër pasi që Asensio dëshiron të nis një kapitull të ri dhe të provojë një kampionat të ri.  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024