Tahir Batatina, drejtor i përgjithshëm i Llapit
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Në mbledhjen e mbajtur pas përfundimit të edicionit 2022/23, KF Llapi e ka analizuar rrjedhën e përgjithshme të këtij sezoni, ndërsa ka filluar menjëherë hapat për organizmin e sezonit të ardhshëm.

Këtë gjë Llapi e ka filluar me kryesinë dhe bordin e klubit, ndërsa ka paralajmëruar se do të ketë edhe ndryshime brenda ekipit, raporton KosovaPress.

Me këto ndryshime Llapi synon që të krijojë një ekip me kualitete dhe cilësi, për të arritur objektivat e ardhshme të klubit.

Kryesia e KF Llapit për sezonin e ardhshëm do të jetë si më poshtë:

????? ???????? - ??????? ? ??????/???̈??? ? ??????

????? ????? - ??̈???????? ? ??????/???̈??? ? ??????

?????? ???????? - ??̈???????? ? ??????/???̈??? ? ??????

??????? ?????? - ???̈??? ? ??????

?????? ?????? - ???̈??? ? ??????

?????? ?????? - ???̈??? ? ??????

??????? ???????? - ??????? ????????? ? ??????/???̈??? ? ??????

????? ???????? - ??????? ? ??̈????????̈? ? ??????/???̈??? ? ??????

??????? ?????? - ??????? ??????? ? ??????

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024