Kolni barazon kundër Bayernit, në festë Dortmundi (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Garë e çmendur për titull në Bundesliga, ku tani skuadra e Kolnit e ka barazuar rezultatin kundër Bayern Munichut.

Skuadra e Kolnit e ka barazuar rezultatin në 1:1 në ndeshjen ndaj Bayern Munichut, përmes golit të shënuar nga Dejan Ljubicic, raporton KosovaPress.

Ljubicic barazon rezultatin në 1:1 nga penalltia në minutën e 81’ dhe kjo nënkupton se nëse qëndron ky rezultat deri në fund, Dortmundit i mjafton edhe humbja për të shpallur kampion i Bundesligas.

Golin e Ljubicic e gjeni më poshtë.

(3) VAR Tático on Twitter: "GOAL | Koln 1-1 Bayern | Ljubicic https://t.co/vTzVC5tyBX" / Twitter

25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
408
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024