Chelsea gjen golin e nderit, Felix shënon ndaj United (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Old Trafford”, ku po luhet ndeshja mes Manchester United dhe Chelseat.

Skuadra e Chelseat e ka gjetur golin e nderit ndaj Manchester United, ku tani rezultati qëndron 4:1 në favor të “Djajve të Kuq”, raporton KosovaPress.

Golin për Chelsea e shënoi Joao Felix në minutën e 89’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(1) VAR Tático on Twitter: "GOAL | Manchester United 4-1 Chelsea | João Felix https://t.co/RYoSNn3TzY" / Twitter  

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,520
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024