Dramë në “Santiago Bernabeu”, Reali rikthen epërsinë (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Drama në minutat e fundit të ndeshjes mes Real Madridit dhe Rayo Vallecanos.

Real Madridi e ka rikthyer epërsinë në “Santiago Bernabeu”, ku po avancon 2:1 ndaj Rayo Vallecanos, raporton KosovaPress.

Golin e epërsisë për madrilenët e shënoi ylli brazilian, Rodrygo në minutën e 89’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(3) VAR Tático on Twitter: "GOAL | Real Madrid 2-1 Rayo Vallecano | Rodrygo https://t.co/oMKZyc4DQP" / Twitter

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024