Firmino drejt gjigantit spanjoll
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Roberto Firmino mund të kalojë në La Liga pas zyrtarizimit të largimit nga Liverpooli.

Sipas “Fichajes”, Barcelona po udhëheq garën për nënshkrimin e Roberto Firmino nga Liverpool verën e ardhshme. Sulmuesi brazilian njoftoi largimin e tij nga Reds dhe mund të jetë një kartë e vlefshme për skuadrën e Xavi, përcjellë KosovaPress.

Gjigantët katalanas mund të kenë konkurrencë të madhe nga rivali, Real Madrid, por raporti sugjeron se Barcelona është përpara Madridit për shërbimet e Firminos.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024