Zhbllokohet rezultati mes Liverpoolit dhe Aston Villas (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë i ndeshjes në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Aston Villas.

Skuadra e Aston Villas ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 si mysafire ndaj Liverpoolit, përmes golit të Jacob Ramseyt, raporton KosovaPress.

Ramsey shënon në minutën e 27’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on Twitter: "GOAL | Liverpool 0-1 Aston Villa | Jacob Ramsey https://t.co/v2mWWNcyZn" / Twitter

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024