Milani në bisedime konkrete me mesfushorin e Chelseat
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Milani është në bisedime konkrete për të nënshkruar me mesfushorin e Chelseat, Ruben Loftus Cheek.

Loftus Cheek është synimi që “Rossonerët” e kanë bërë prioritet për ta filluar rindërtimin e repartit të mesfushës, raporton KosovaPress.

Në anën tjetër, Loftus Cheek besohet se dëshiron që të transferohet në “San Siro”, pasi që bisedimet me Milanin po shkojnë shumë mirë.

Fabrizio Romano on Twitter: "Understand AC Milan are in concrete talks to sign Ruben Loftus Cheek from Chelsea. He’s priority target to rebuild the midfield. ??⚫️ #ACMilan Loftus Cheek, keen on the move as the negotiation is progressing very well. https://t.co/cypotcvhAz" / Twitter

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024