Ora e leximit në ISP
Tjera
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Leximi na lejon të zhytemi nga bota jonë në një tjetër. Midis faqeve të një libri, ne mund të thellohemi në jetën e personazheve të trilluar dhe të mësojmë për një kulturë krejtësisht të ndryshme nga e jona. Ne gjithashtu mund të mësojmë fjalë dhe fraza të reja, të përjetojmë një sërë emocionesh dhe të fitojmë aftësi dhe njohuri. Kësaj here ne morrëm rrugën për në ‘’International School of Prishtina’’ për të ndjekur orën e leximit. Nxënësit na treguan për librat e tyre të preferuar e ndër ta patëm mundësi të njohim edhe nxënësin Reis Bajrami i cili pos tjerash ka lexuar mbi njëqind libra.

Për më shumë klikoni videon!

?t=32
A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
504
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024