Vdekje e dyshimtë në Viti
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Një burrë u gjet i vdekur dje në oborrin e shtëpisë së tij në Viti.

Policia informoi se viktima nga familjarët ishte dërguar në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare, por mjekët kanë konstatuar se viktima ishte pa shenja jete. 

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-hajvali/

“Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes,  ndërsa në konsultim me prokurorin trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.”, bëri të ditur Policia.

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-vushtrri-policia-jep-detaje/
https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-novoberde/
A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
379
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024