Zhbllokohet derbi “Madoninna”
Sport
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Është zhbllokuar shumë shpejtë derbi milanez ndërmjet Milanit dhe Interit që po zhvillohet në “San Siro”.

Janë zikaltërit ata që kanë kaluar në epërsi pas tetë minutave lojë me golin e boshnjakut Edin Dzeko.

Ja gol i tij:

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024