Milan-Inter, nis derbi drithërues në “San Siro”
Sport
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka nisur tashmë në stadiumin “San Siro” dueli ndërmjet Milanit dhe Interit.

Në një arenë të stërmbushur, dy rivalët lokal ballafaqohen në duelin e parë gjysmëfinal të Ligës së Kampionëve, raporton KosovaPress.

Synimi i tyre është që pas 180 minutave lojë të kalojnë në finalen e madhe të 10 qershorit, aty ku do të ballafaqoheshin me fituesin e gjysmëfinales tjetër ndërmjet Manchester Cityt dhe Real Madridit.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024