Busquets do të largohet nga Barcelona pas 18 vitesh në klub
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Barcelona pret që Sergio Busquets do të largohet nga klubi si lojtar i lirë.

Barça beson se vendimi veçse është marrë nga ana e lojtarit, dhe është në pritje të njoftimit zyrtar, raporton KosovaPress.

Komunikata e veteranit spanjoll mund të jetë gjatë 24 orëve të ardhshme nëse gjithçka shkon sipas planit.

Busquets pritet të largohet nga Barcelona pas 18 vitesh në klub, dhe të provojë një aventurë të re në Amerikë ose në Arabinë Saudite.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,568
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024