Ngacmohet seksualisht e mitura, arrestohet një person
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Një e mitur ka deklaruar se ka qenë e ngacmuar seksualisht nga dy të mitur.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, viktima ka deklaruar se njëri nga të dyshuarit e ka filmuar me telefon derisa ajo nuk ishte e vetëdijshme.

“Viktima është intervistuar në prezencë të prindërve dhe zyrtarit nga QPS”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, një i dyshuar kosovar (i mitur) është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Rasti është hapur si “Sulm seksual/Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi”.

A duhet të testohen mësimdhënësit?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
281
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024