Kush i fitoi 10.000 euro nga Artmotion?
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 2 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Pritjes së madhe, shpalljes së fituesit të parë të lojës shpërblyese nga Artmotion prej 10,000 euro i erdhi fundi te shtunën ne emisionin Oxygen Show me perzgjedhjen e fitueses fatlume znj. Herolinda Lajqi, abonuese në Pakon Premium Plus.

Znj Herolinda Lajqi, është fituesja e parë e lojës shpërblyese  n’plus me Premium, n’Plus me Cash’, me cmimin premi prej 10,000 EUR, e cila ka filluar në Prill dhe do jipet cdo muaj klienteve të cilët janë apo do të abonohen në pakon Premium Plus.

Artmotion nga data 5 Prill ka filluar me lojën për të fituar 10.000€ cash për të gjithë klientët e pakos Premium PLUS, të cilët në mënyrë automatike janë pjesë e lojës! Mirëpo, edhe ju mund t’i bashkangjiteni shumë thjesht, leht dhe shpejtë, duke vizituar dyqnanin më të afërt të Artmotion, në rast se jeni klient aktual ju mund të kaloni nga pako aktuale në pakon Premium Plus, apo ju mund të bëheni klient i Artmotion direkt duke u abonuar direkt në pakon Premium PLUS!

Shpallja e fituesit, abonuesit ne pakon Premium Plus ne muajin Maj,  do të përzgjidhet përmes shortit, i cili do të transmetohet LIVE në OXYGEN SHOW nga Besim Dina. Si dhe, në fund të muajit fituesi do të shpallet publikisht edhe në uebfaqen www.artmotion.net, e po ashtu, në të gjitha rrjetet sociale të Artmotion!

Të gjihë atyre që bëhen pjesë e lojës së madhe prej 10.000€ CASH, Artmotion, ju uron shumë fat dhe suksese, si dhe ju falenderon për besnikërinë tuaj, ndaj Artmotion

Vizitoni pikat e shitjes së Artmotion për t’u informuar më shumë, apo kontaktoni në 0800 20 600!

#Artmotion

#10mijeCASH

www.artmotion.net

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024