Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Peja-Trepça
Sport
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Ndeshja e dytë finale e kampionatit të Kosovës në basketboll ndërmjet Pejës dhe Trepçës do të zhvillohet sot dhe fillon në ora 17:00 dhe zhvillohet në Palestrën "Karagaqi" në Pejë.

Klubi nga Peja ka njoftuar që tashmë janë shitur të gjitha biletat që ishin në dispozicion për këtë ndeshje, raporton KosovaPress.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, KB Peja u ka bërë thirrje të gjithë tifozëve që të jenë sa më herët në palestër, dyert e së cilës hapen nga ora 14:00 në mënyrë që të shmangen parregullsitë dhe tollovitë e mundshme.

https://kosovapress.com/admin/peja-mposhtet-ne-finale-te-liges-ballkanike/

Njofimi i plotë në KB Pejës pak orë para ndeshjes:

Vëmendje:

Të gjitha biletat janë shitur dhe ju njoftojmë se nuk do keni mundësi të blini bileta te Palestra.

https://kosovapress.com/admin/trepca-peja-ndalet-shitja-e-biletave/

Dyert e palestrës hapen në ora 14:00. Ju lutemi të gjithëve që posedojnë Bileta Standarde, VIP Bileta, dhe Kartele Vjetore të vijnë sa më herët për të evituar problemet.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024