Vdekje e dyshimtë në Hajvali
Lajme
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Policia ka informuar sot për një vdekje të dyshimtë në Hajvali.

Vdekja e viktimës është konstatuar nga ndihma e shpejtë.

“Pas marrjes së një informate për vdekje të dyshimtë, njësiti policor ka dalë ne vend ngjarjes, ku aty kanë qenë edhe ndihma e shpejtë të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës femër kosovare, ekipet kompetente dhe IML janë njoftuar.”, ka bërë të ditur Policia.

Rasti ka ndodhur në banesën e viktimës. 

Rasti është cilësuar si “Hetim i vdekjes”.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024