Milani thellon epërsinë ndaj Lazios (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “San Siro” mes Milanit dhe Lazios.

Skuadra e Milanit e ka thelluar epërsinë në 2:0 në derbin ndaj Lazios, përmes golit të Theo Hernandez, raporton KosovaPress.

Hernandez shënon në minutën e 29’ për 2:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(9) VAR Tático on Twitter: "GOAL | Milan 2-0 Lazio | Theo Hernandez GREAT GOAL https://t.co/KSuOOo4lij" / Twitter  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024