PSD në ditën e punëtorit vendos para Qeverisë një çadër plazhi
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Partia Socialdemokrate përmes një aksioni simbolik kanë akuzuar Qeverinë e Kosovës se nuk po punon për mirëqenien e punëtorëve.

Në ditën e punëtorëve, PSD vendosi para objektit të ekzekutivit një çadër plazhi, e cila sipas tyre tregon se qeveria është në pushim.

Donjeta Demolli nga PSD, tha se kryeministri Kurti nuk ka ndërmarrë asnjë iniciativë për t'iu ndihmuar punëtorëve.

25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
459
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024