Mbyllet çereku i parë në ndeshjen Sigal Prishtina-Trepça
Sport
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Në një sallë të stërmbushur dhe në një atmosferë elektrizuese po zhvillohet ndeshje vendimtare gjysmëfinale ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Trepçës që po përballen në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Pas 10 minutave të para, rezultati është 17 me 4 në të mirë të mitrovicasve, raporton KosovaPress.

Në finale, fituesin e këtij takimi e pret Peja.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024