Abdixhiku: Lidhja jonë është e fortë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku  ka njoftuar se sonte në Gjakovë kanë zhvilluar takimin e radhës “LDK ju dëgjon”.

Abdixhiku ka shkruar në Facebook se aty në mes qytetarëve e veprimtarëve të tyre, marrin energjinë për të vazhduar.

“Në takimet tona, tashmë të zakonshme në çdo qytet, përveç se marrim fotografinë e drejtë të vendit tonë, marrim dhe energjinë e mbështetjen e domosdoshme për të vazhduar tutje. Lidhja jonë është e fortë. Gjakova sonte dukej bukur”, ka shkruar ai.

25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
461
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024