Sigal Prishtina-Trepça, nesër dalin në shitje biletat
Sport
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Të dielën me fillim nga ora 17:15 në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë do të zhvillohet dueli i madh i basketbollit kosovar ndërmjet Sifal Prishtinës dhe Trepçës.

Këto dy skuadra deri më tani i kanë zhvilluar katër duele në kuadër të play-off it dhe janë të barabarta në seri, pra dy me dy, raporton KosovaPress.

Skuadra nga kryeqyteti ka njoftuar se që nga nesër do të filloje shitja e biletave. Ato do të kushtojnë 3 dhe 7 euro.

“Shitja e biletave për ndeshjen e pestë gjysmëfinale mes KB Sigal Prishtina dhe KB Trepça do fillojë nesër tek zyret e Klubit në Pallatin e Rinisë nga ora 12:00 deri në 18:00.”, thuhet në njoftim.

Çmimi:

Tribunë - 3€

Parket - 7€

https://kosovapress.com/admin/kb-prishtina-para-ndeshjes-me-trepcen-marshojme-drejt-finales/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024