Kupa e Shqipërisë, sot luhen ndeshjet e para të gjysmëfinales
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Kupa e Shqipërisë i rikthehet sot aksionit me dy përballje tejet interesante, të vlefshme këto për ndeshjet e para të fazës gjysmëfinale të turneut.

Të dy ndeshjet do të zhvillohen me fillim nga ora 18:00, ku spikat përballja tejet interesante mes Tiranës dhe Teutës, raporton KosovaPress.

Po ashtu, ndeshje sot do të zhvillojë edhe kampioni aktual i kësaj gare, Vllaznia, e cila e pret në shtëpi skuadrën e Egnatias.

Programin e plotë e gjeni më poshtë.

18:00 KF Tirana – Teuta (Stadiumi Selman Stërmasi)

18:00 Vllaznia – Egnatia (Stadiumi Loro Boriçi)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024