Castellanos hat-trick kundër Realit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Municipal de Montilivi”, në ndeshjen mes Gironas dhe Real Madridit.

Skuadra e Gironas e ka thelluar epërsinë në 3:1 në ndeshjen ndaj Real Madridit, përmes golit të shënuar nga Valentin Castellanos, raporton KosovaPress.

Castellanos shënon në minutën e 46’ për 3:1, dhe kompleton hat-trickun e tij ndaj Realit.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) VAR Tático on Twitter: "GOAL | Girona 3-1 Real Madrid | Castellanos https://t.co/yEgezpCVd8" / Twitter

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024