Seanca plenare e Kuvendit të Kosovës
Video
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua
&fbclid=IwAR1YuMiUcGh5TS6OuVI-kQSjB_0v5BgwgweDBZGdfU9K4lFV6OOoAKnD0cQ
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024