Leposaviq, një qytetarit i digjen karrige në ballkon, dyshon se ka të bëjë me punën e tij
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Policia ka informuar se një burrë nga Tvrdane i Leposaviqit ka raportuar dje se dy karrigeve në ballkonin e tij u është vënë flaka.

Sipas Policisë, i dëmtuari ka deklaruar se punon në një institucion në Republikën e Kosovës dhe dyshon se vënia e zjarrit ka të bëjë me punën e tij.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur ia kishin vënë flakën dy karrigeve në ballkonin e shtëpisë së tij. I dëmtuari ka deklaruar se punon në një institucion në Republikën e Kosovës dhe dyshon se vënia e zjarrit ka të bëjë me punën e tij.”, është bërë e ditur në raportin policor.

Kujtojmë që, ditëve të fundit ka pasur djegie të veturave në veri të vendit.

https://kosovapress.com/admin/digjen-tri-vetura-te-tjera-ne-veri-policia-jep-detaje/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024