Guardiola e vë në siklet gazetarin kur pyetet për Bellingham
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Sigurisht, saga më interesante e merkatos verore do të jetë ajo e Jude Bellingham.

Bellingham pritet të largohet nga Borussia Dortmundi, dhe interesim konkret në yllin anglez kanë shprehur Liverpooli, Real Madridi dhe Manchester City, raporton KosovaPress.

Por, së fundmi u bë e ditur se Liverpooli është larguar nga gara për Bellingham, kështu duke e alarmuar Cityn, që do të tentojë ta bind yllin e Dortmundit të kalojë në “Etihad”.

Në konferencën e sotme për mediat, Guardiola u pyet për çështjen e Bellingham, por përgjigja e teknikut spanjoll e vuri në siklet gazetari.

“Nuk ka koment. Në sa konferenca për media ke qenë këtu? Duhesh që të përgatitesh më shumë. Pyetja e radhës...”, tha Guardiola.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024